logo

Firma Handlowo-Usługowa Elektro-MAR jest firmą prywatną z siedzibą w Chwaszczynie koło Gdyni. Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2006 roku głównie od drobnych usług elektrycznych dla klientów indywidualnych. Z czasem, współpraca jako podwykonawca przy realizacji większych zadań budowlanych, pozwoliła rozszerzyć zakres działalności i ugruntowała naszą pozycję na rynku.

Naszą podstawową działalnością są prace elektryczne, teletechniczne i elektroinstalacyjne. Wykonujemy także sieci kablowe średniego i niskiego napięcia, oświetlenia zewnętrzne oraz stacje transformatorowe.

Uczestniczymy w szkoleniach i kursach podnosząc swoje kwalifikacje tak, aby sprostać nowoczesnym założeniom projektowym. Nasze doświadczenie w połączeniu z zapleczem profesjonalnego sprzętu, maszyn i aut pozwalają nam zachować wysoką jakość usług oraz terminowość przy utrzymaniu konkurencyjnej ceny. Jesteśmy gotowi do współpracy „od koncepcji przez projekt, do realizacji zadania”. Pracujemy na terenie całego kraju. Dostosowujemy termin i godzinę prowadzenia robót do wymagań inwestora tak, aby nie zakłócić ciągłości pracy w remontowanym obiekcie.

Z pełną ofertą wykonywanych prac prosimy zapoznać się w dziale oferta.

© Copyright 2016 - 2019 Elektro-MAR